"Nienawidze Polski!!!!!!!!!"

Wasze przemyślenia,opinie na każdy temat.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
DULO
Forumowicz
Posty: 2823
Rejestracja: 22-07-2010, 05:45
Lokalizacja: Szczecin-Dołuje
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DULO » 06-03-2011, 17:30

bmwteile.net pisze:przerejestrować samochodu, zapłacić tam za ubezpieczenie

...słyszałem że ceny za OC szwaby mają za***iście wysokie...
MOŻESZ MIEĆ SAMOCHÓD ,ALBO MOŻESZ MIEĆ BMW

Awatar użytkownika
delta-juba
Forumowicz
Posty: 2810
Rejestracja: 22-09-2008, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: delta-juba » 06-03-2011, 18:30

bmwteile.net pisze:
delta-juba pisze:Dlaczego muszę płacić na służbę zdrowa której w tym kraju nie ma ,Dlaczego płacę na drogi których w polsce niema itp itd


No właśnie nic nie musisz... możesz zamieszkać kilkanaście km od centrum, kilka od granicy Polski, pracować, mieszkać, płacić podatki i leczyć się we wspaniałych niemieckich warunkach. Możesz nawet wystąpić z kościoła i zaoszczędzić 1% swojego dochodu, który w DE idzie na kościół. Mów swoim sąsiadom guten Morgen i tschüss...tylko jako prawa jednostka nie zapomnij (oczarowany i zachwycony dobrobytem w państwie prawa) przerejestrować samochodu, zapłacić tam za ubezpieczenie itp.
To chyba nie jest skomplikowane :-)

Właśnie nie jest bo swoim sąsiadom tak właśnie mówię a drugie auto jest tam właśnie zarejestrowane i żyję, za dojazd do pracy niemiecki fiskus zwraca mi pieniądze i nie mam firmy a okulista chciał mnie wysłać na rentę bo mam -1,5 na prawym oku Niestety większość mojej rodziny mieszka w polsce i tak stoje w rozkroku bmwteile.net przecież dobrze wiesz ze nie jest w polsce dobrze i nie będzie. Jest gorzej niż za tak zwanego socjalizmu bo to widać po naszym mieście A gadka typu jak chcesz to sie przeprowadź jest na przekór .Umówimy się tak ze wpisz sobie w notatnik rok2041 jak obaj będziemy żyć zobaczymy gdzie będzie świat gdzie będzie polska jeśli polska będzie stała na średnim poziomie gospodarczym to stawiam Ci flachę Przyjdzie w polsce jeszcze czas że premier w polsce bedzie się pytał prezesa Deutsche Bank czy budżet na rok 2020 może być taki a taki, i obym się mylił .Bo praca naszych rodziców została zmarnowana sprzedana i zaprzepaszczona przez ostatnie 20 lat. Pogadamy za 30 lat mam nadzieję .Niemieckie państwo i jego społeczeństwo nie jest bez wad ale daje żyć puki co. Niestety nie jestem sam w swoim życiu i muszę sie oglądać na innych I tak pracuję trochę u polaka i trochę u niemca i u niego już po pięciu latach nabyłem prawa do najniższej emerytur która jest wyższa niż kolegów którzy pracowali 40 lat w polsce 20 lat w socjalizmie i 20 w pieknej polskiej demokracji i mają po1300 pln
DULO pisze:...słyszałem że ceny za OC szwaby mają za***iście wysokie...

ale i zarabiają . Te same stanowisko w polsce robisz na gorszym sprzęcie 8-9 tyś pln w niemczech 5-6 tyś euro
Bądź czujny Delta jest wszędzie :D

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 06-03-2011, 18:48

No na przekór i tak naprawdę nie kierowałem tego do Ciebie. Też wolałbym, żeby czas oczekiwania do specjalisty wynosił maks 3 dni, a nie 3 tygodnie, ale denerwuje mnie gadanie, że 1500pln to za niska pensja, a państwo i wszyscy dookoła są winni temu, że ktoś tyle zarabia. Bo jak się zapyta co taka osoba zrobiła żeby podnieść swoje zarobki, na ilu rozmowach kwalifikacyjnych była w kończącym się kwartale albo chociaż ile CV wysłała...nie wspominając o tym czy w jakiś sposób próbowała podnieść swoje kwalifikacje to jest obraza majestatu.
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Awatar użytkownika
delta-juba
Forumowicz
Posty: 2810
Rejestracja: 22-09-2008, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: delta-juba » 09-03-2011, 13:48

Bądź czujny Delta jest wszędzie :D

Marioxx
Forumowicz
Posty: 235
Rejestracja: 17-12-2010, 21:01
Lokalizacja: Pyrzyce
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Marioxx » 09-03-2011, 21:16

Nie mogę napisać, że naszego kraju nie na widzę, bo bym skłamał. Ale klika rzeczy jest prawie nie do zniesienia.
Idę po piwo do sklepu biorę piwo i szukam cukru nie ma no dobra wyczerpały się zapasy na magazynie. Idę do drugiego a tam 1kg cukru po 5,25zł. Czytam gdzieś artykuł 1 litr paliwa po 7 zł. Znaleźć pracę graniczy prawie z cudem. Wszystko idzie w górę, a zarobki pozostają na tym samym poziomie. Ciągłe kłótnie w tej polityce. jeden drugiemu na złość. Nie szczerość wobec swoich rodaków, jeden drugiego okłamuje.

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 12-03-2011, 17:25

ale na j.polski się chodzić nie chciało...
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Awatar użytkownika
alcapone
Forumowicz
Posty: 6740
Rejestracja: 24-10-2008, 18:49
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: alcapone » 19-03-2011, 20:31

Ja znalazłem takie coś. Fakt na demotywatorach ale przeczytajcie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"[you]" oceń moje E32
"PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW, ZAKRĘTY SĄ DLA SZYBKICH KIEROWCÓW" C.McRae
http://www.facebook.com/BMWKlubSzczecin
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 20-03-2011, 06:47

alcapone pisze:Fakt na demotywatorach ale przeczytajcie


Demotywaory to chyba jeden z ostatnich portali na ktorych jeszcze cos ciekawego mozna przeczytac :mrgreen:

Swoja droga chcalbym nawiazac do tematu , chociaz nie wiem czy to nie bedzie lekki OT , chodzi mi o sprawe jak Polskiemu rzadowi - bo to raczej ich sprawka - lub grupie trzymajacej wladze, udaje sie utrzymywac Polska walute na tak sztucznym silnym poziomie. Naleze do grupy obywateli ktorych zycie jest silnie powiazane z roznymi obcymi walutami niemniej konsumpcyjna czesc zycia musze oplacac nasza narodowa waluta i tym bnardziej mnie zastanawia w jaki sposob udaje sie trzymac tak niski poziom wartosci obcych walut. Wiekszosc wydarzen na swiecie jakie mialy miejsce w ostatnich miesiacach (bankructwo Grecji, zalamania w Tunezji, Egipcie, wojna w Libii, trzesienie ziemi w Japonii,czy nawet tak odlegle wydarzenia jak zalamanie gospodarcze Hiszpani czy Irlandii) wszystkie te wydarzenia powinny przekladac sie na zmiany kursow walut, niestety w "magiczny" sposb tak sie nie dzieje. Z jednej strony jest to dobry sposob na utrzymywanie (i tak wysokich juz) cen produktow na mniej-wiecej tym samym poziomie ale z drugiej strony takie sztuczne utrzymywanie nie moze trwac wiecznie i nadejdzie dzien kiedy to sie zalamie... obawiam sie ze bedzie to sadny dzien polskiej gospodarki. Mowiac kookwialnie : Wszystko pier***lnie . Mam nadzieje ze sie myle i swiat zacznie powoli wychodzic z tych wszystkich opresji i kataklizmow i wroci do tzw. normy, wtedy ceny spadna a spekulacje walutami sie skoncza, wartosci poszczegolnych walut pujda w gore i bedzie to pretekst do kolejnych podwyzek ;-)
Podejzewam rowniez ze to wracanie do normalnosci potrwa jednak jeszze troche i zacznie sie dopiero po upadku strefy "juro" czyli nie wczesniej jak 2-3 lata ...

Konkluzja z tego wszystkiego jest zawarta w jakze prawdziwym dialogu pewnych gentelmenow z pewnego polskiego starego filmu :

"- No i panie i kto za to płaci? Pan płaci... Pani płaci... My płacimy... To są nasze pieniądze proszę pana...
-Społeczeństwo
-Społeczeństwo proszę pana... No normalnie"

:piwo:
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

Awatar użytkownika
delta-juba
Forumowicz
Posty: 2810
Rejestracja: 22-09-2008, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: delta-juba » 23-03-2011, 16:05

Jak nam się to udaje . krz_82 Hitler Ci na to odpowiedział :mrgreen: ,choć przed postawieniem twego pytania .
Bądź czujny Delta jest wszędzie :D

Awatar użytkownika
Helberstam
Forumowicz
Posty: 305
Rejestracja: 17-09-2008, 11:40
Lokalizacja: Szczecin/ZST
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Helberstam » 23-03-2011, 18:12

a propo tematu heh

wyobrazcie sobie ze np ktos z waszej rodziny zostaje zamordowany wtedy dopiero jest LOL idzie sie do ZuS ale przykladowo nie jest zaplacona ostatnia skladka (bo byl zgon) i zus robi problemy z zasilkiem pogrzebowym, potem robi tez problemy z odszkodowaniem jesli to bylo podczas wypelniania obowiazkow zgodnych z praca, pomoc socjalna ma 30 dni na odpowiedz , i jak tu k....a zyc te 30 dni jak np sie nie ma pracy?

a rozprawe spadkowa sad wyznacza na za 3 miechy bo nie ma wolnych miejsc na wokandzie i 3 miechy ma sie majatek spadkowy "zawieszony" nie mozna nic sprzedac a trzeba placic czynsze np za mieszkanie, przez 3 j....e miechy mimo ze nie potrzebuje sie 2 mieszkan, to dopiero sajgon, banki leca w ch..a udaja ze nie dotarl akt zgonu i chca windykowac odrazu mimo ze wg prawa bankowego w momencie zgonu musza zatrzymac naliczenie odsetek od kredytow etc i nie moga zrywac umowy jednostronnie ( citi bank jest szmatławy)

jak przejde sytuacje w ktorej jestem to napisze SURVIVAL na ten temat i wydam jako ksiazke

pozdro :szok:
Ostatnio zmieniony 23-03-2011, 18:54 przez Helberstam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 25-03-2011, 10:01

Helber, naprawdę współczuję, ale taka biurokracja jest w większości państw i to czy mówi się o PL, D, czy F to niewiele zmienia...niestety.
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 25-03-2011, 10:24

bmwteile.net pisze: taka biurokracja jest


Tu juz podejzewam ze nie chodzi o biurokracje ale o opieszalosc i arogancje polskich urzednikow ktora z zawzieciem to pielegnuja od czasow kiedy jeszcze wiekszosci nas nie bylo w planach.Brakuje im czegos co mozna bylo by nazwac ludzkim podejsciem do czlowieka i zrozumieniem jednostki a nie ogolu.

Za to nie nawidze Polski : za chamstwo i zazdrosc, za buractwo i slome w butach , za nienawiesc i wieczne narzekanie, za tepe trwanie w "misiach" (mi sie nalezy to , mi sie nalezy tamto) za wyzysk slabych, za niszczenie poczucia patriotyzmu w mlodych pokoleniach za to ze mimo cen z krajow europejskich zarabiamy jak kraje 3-go swiata za to ze nie potrafimy wykorzystac potencjalu gospodarczego jaki mamy, za dziurawe drogi i wolne pociagi...

A tak pozatym to bardzo piekny kraj :mrgreen:

I wyprzedzajac komentzrze co niektorych malkontentow : gdy pozwola mi na to sprawy rodzinne przy pierwszej mozliwej okazji wyemigruje ;-)
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

Awatar użytkownika
pilot
Forumowicz
Posty: 2493
Rejestracja: 16-03-2009, 16:03
Lokalizacja: 53.447171,14.553909
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: pilot » 25-03-2011, 12:01

yeah take me with you :szok:
ObrazekObrazek
"Klauzula sumienia nakazuje mi zapitaxxx wszędzie 10m/s"

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 25-03-2011, 13:23

pilot pisze:yeah take me with you


Pilot a nie slyszysz tego ukrytego glosu prawdziwego "Polaka" ktory mowi : Na zlosc im zostane !! :mrgreen:
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

Awatar użytkownika
Shu
Forumowicz
Posty: 2764
Rejestracja: 17-09-2008, 21:16
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Shu » 26-03-2011, 18:27

nienawidze wszystkich spotkanych dzisiaj w Lidlu ludzi, mialem brud na buzi po walce z kolami do bumy i zadna k..... mi o tym nie powiedziala a kilka razy zlapalem kogos na spojrzeniu, to takie trudne zeby o tym powiedziec? tomiwisizm wszechobecny
weź udział w konkursie :P
"chcesz dogonić BMW? kup BMW" - Shu


Wróć do „Felietony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika