"Nienawidze Polski!!!!!!!!!"

Wasze przemyślenia,opinie na każdy temat.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 28-02-2011, 22:01

no to co? minimalna powinna być 2500 netto i wtedy byłoby dobrze??
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Awatar użytkownika
kisiel
Forumowicz
Posty: 1865
Rejestracja: 16-03-2010, 16:37
Lokalizacja: Gryfino
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: kisiel » 28-02-2011, 22:39

W stosunku do naszych cen?Jak najbardziej! jezeli opuszczą ceny jedzenia,paliwa i środkow czystości o połowę to moge zyc za 1600zl tak jak zylem za granica za 1400 funtow i starczylo na wypas zarcie,co tydzien pelny bak paliwa,oplaty i zostawalo ,zeby cos odlozyc,a nie ze ide do sklepu,kupuje szampon dla siebie,dla dziecka,dla narzeczonej,zele do kąpieli i gubię ponad 100zl.

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 28-02-2011, 22:45

a kto ma za to zapłacić?
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Awatar użytkownika
kisiel
Forumowicz
Posty: 1865
Rejestracja: 16-03-2010, 16:37
Lokalizacja: Gryfino
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: kisiel » 28-02-2011, 22:50

Ci ktorzy tak usilnie kradną w rzadzie,znam radnych juz nawet nie miasta Szczecina,ale mojej gminy ktorzy tankuja prywatne auta na koszt gminy ,nie tylko swoje,ale rownierz syn,lub zona danego radnego i kto za to placi?

Rombią ile sie da i nikt im sie do du** nie dobierze.

Awatar użytkownika
BrzeszczoT
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2392
Rejestracja: 24-10-2008, 23:03
Lokalizacja: Dingolfing - Płoty
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: BrzeszczoT » 28-02-2011, 23:14

Czysto teoretycznie, ciekaw jestem o ile byśmy lepiej żyli, albo o ile więcej można by zrobić dla społeczeństwa gdyby żaden pracownik sfery budżetowej nigdy nic nie ukradł, nie zachachmęcił itp. tylko wszyscy byli uczciwi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kisiel
Forumowicz
Posty: 1865
Rejestracja: 16-03-2010, 16:37
Lokalizacja: Gryfino
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: kisiel » 28-02-2011, 23:18

Podejrzewam,ze bardzo duzo mozna byłby zarobić,ale tam reką ręke myje. jezeli dochodzi do kwesti podwyzszenia plac,lub emerytur to wystawiają licznik długu publicznego ,a ZUS ogłasza upadłosć i najlepiej usmiercic emerytów,ale jeżeli jest kwestia zatankowania 2x w tyg. fury radnego do pełna i jego rodziny to nikt sie dziura budżetową nie przejmuje.

A takie imprezy jak Dni Morza ,czy Dni Gryfina - jak sobie nasi radni poczynają; beczki piwa,jedzenie wszystko za pieniadze podatników,zaden z nich nie wyklada ani grosza i tak się bawią.

To jest tak jak walka z Kościołem-Nietykalni.

Siostry "klementynki" dostają 60 hektarow ziemi ,bo im sie należy i nikt ich nie opodatkowuje,urzedasy kupuja po cichu kawały ziemi jako "nieuzytkowa"za 10 zl od metra,a pożniej rzenią ja za gruby sos,albo stawiaja tam rezydencje.A jak znajdzie sie fundacja ktora sponsoruje np. aparaty sluchowe dla dzieci z wada słuchu to na to sie nakłada podatek od darowizny i teraz jak takie dziecko ma zapłacić 5 tys. zl podatku od aparatu wartego 30tys. zl.?

To jest plaga,żeby zakręcic im wszystkie źródła to nie ma szans.To oni tworza prawo i oni wiedzą gdzie mozna ile nakraśc.

pr0skater00
Forumowicz
Posty: 138
Rejestracja: 27-09-2010, 14:49
Lokalizacja: ZS/ZCH
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: pr0skater00 » 01-03-2011, 01:16

bmwteile.net czyli wg ciebie w Polsce wszystko jest ok i nie powinnismy narzekac tylko pracowac poslusznie za 1500zl?
Obrazek

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 01-03-2011, 01:22

nie doczytałeś - nigdzie nie polecałem nikomu pracy za 1500. Proponowałbym raczej pracować za piątkę przed trzema zerami.
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Awatar użytkownika
delta-juba
Forumowicz
Posty: 2810
Rejestracja: 22-09-2008, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: delta-juba » 01-03-2011, 07:36

Polski pracodawca jadąc na narty w alpy jedzie za pół ceny bo paliwo kupuje na firmę tak samo przedstawia się sytuacja jak jedzie do rodziny na święta czy cokolwiek załatwia prywatnie a nie w w sprawach firmowych . Kupując jedzenie do domu jedzie do makro i kupuje połowę na firmę ,bo niby taki dobry jest dla sowich pracowników . Każda firma musi mieć zapewniony budżet na socjal ilu z nas z niego z korzystało?. Nikt nie mówi że Pracodawca w polsce ma lekko bo system w polsce najchętniej by go zabił a zarazem za to że ma cięzko pozwala mu na kantowanie pracownika . W usa 95 procent pracodawców polskich odbywało by długo letnie więzienia za to ze okradło państwo z podatków .A państwo polskie nie jest zainteresowane tym aby ściągnąć podatki z krętów tylko z tych którzy są uczciwi bo nie musi się za wiele przy nich namęczyć .Praca powinna być dodatkiem do życia A nie na odwrót w naszym kraju te proporcje zanikły. Nikt nie liczy ofiar i chorób spowodowanych przepracowaniem a takie na pewno są pracując po 14 16 a nawet po 20 godzin nie żyjemy tylko pracujemy i jeszcze pracodawcy polscy mówią bo wy to tylko czekacie do soboty albo do fajrantu , no dziwne by było że nie ,po nawet 14 godzinach żeby człowiek nie czekał na fajrant
Bądź czujny Delta jest wszędzie :D

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 04-03-2011, 12:00

Jeśli macie excela to zerknijcie na to: PLIK
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Rufios
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 29-03-2010, 21:47
Lokalizacja: znad morza
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Rufios » 04-03-2011, 22:42

delta-juba pisze:Polski pracodawca jadąc na narty w alpy jedzie za pół ceny bo paliwo kupuje na firmę tak samo przedstawia się sytuacja jak jedzie do rodziny na święta czy cokolwiek załatwia prywatnie a nie w w sprawach firmowych .


Wkurza mnie czepainie się, że wszystko wina pracodawców. Wg więkoszośc to złodzieje itp. To ja napiszę to z mojej perspektywy jakie są kwiatki. U mnie pracują w określonych godzinach i później ich głowa nie boli. A mnie tak i muszę pracowąć więcej godzin żeby wszystko się kręciło.

- samochód co z tego odliczę 6 tys vatu od zakupu auta, jak od paliwa i tak go nie odliczam
- i tak nie jeżdże na urlopy bo niby kiedy. max to tydzien w roku
a pracownik musi miec ileś tam dni ciągłego wg kodeksu pracy.
- nie mam płatnego urlopu (pracownicy mają płatne urlopy)

Najgorsza ogólnie przywara to zawiść jak komuś trochę lepiej się powodzi. Zamiast z tego się cieszyć, że sąsiadowi lepiej idzie. Bo wtedy w końcu wszyscy się bogacą, to w Polsce co się robi? Nasyła się Urząd Skarbowy

Awatar użytkownika
DULO
Forumowicz
Posty: 2823
Rejestracja: 22-07-2010, 05:45
Lokalizacja: Szczecin-Dołuje
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DULO » 05-03-2011, 07:32

bmwteile.net pisze:Jeśli macie excela to zerknijcie na to: PLIK



DOBRE DOBRE :rotfl:
MOŻESZ MIEĆ SAMOCHÓD ,ALBO MOŻESZ MIEĆ BMW

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 05-03-2011, 16:40

Rufios dobrze mówi - na etacie idziesz na 8h do roboty, wychodzisz i masz resztę w d... . Prowadząc działalność dzień pracy masz x2, a tel czynny przez całą dobę, a za nadgodziny nikt nie płaci.
Odnośnie tego co delta napisał - u nas praktycznie vat'u od aut o dmc do 3,5t nie odliczysz...a jak można było odliczać to kto na tym tracił? chyba nie chcesz powiedzieć, że pracownik?
U nas po zmianie przepisów odnośnie odliczania vat spadek sprzedaży aut o 2% w styczniu 2011 w stosunku do słabego 2010 roku, a u czechów gdzie vat można odliczać od wszystkich aut - wzrost o 22%. Co to za różnica czy ktoś pracuje samochodem osobowym czy ciężarowym? w czym jeden jest gorszy od drugiego?
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Awatar użytkownika
delta-juba
Forumowicz
Posty: 2810
Rejestracja: 22-09-2008, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: delta-juba » 06-03-2011, 10:18

DULO pisze:Odnośnie tego co delta napisał - u nas praktycznie vat'u od aut o dmc do 3,5t nie odliczysz...a jak można było odliczać to kto na tym tracił? chyba nie chcesz powiedzieć, że pracownik?
Nie mówię że pracownik, ale traci na tym społeczeństwo czyli my wszyscy .Nie każdy pracodawca to złodziej , Jak widzę swoich szefów jak się muszą nakombinować się w tym państwie aby wszystko się kręciło , to odechciewa sie cokolwiek samemu otwierać ,ale nie upoważnia to ich do łamania prawa , wykorzystywania sytuacji ekonomicznej społeczeństwa . Temat ten nie jest o pracodawcach czy pracownikach który z nich to większy łobuz ale o całym systemie na który my się składamy .A do którego patologi się przyczyniamy .Ja przepracowuję rocznie ok 4200 godzin i to licze na minus, oczywiście do tych godzin liczę standby taki w którym mogę do was napisać ale w każdej chwili muszę to zostawić i w ciągu 10 minut podnieść holownik do stanu gotowości do pracy ,A w pracy jestem 7200 czyli pozostaje mi dla samego siebie ok 10 godzin na sen i samego siebie ,ale jak coś się spierniczy w tych moich 10 godzinach to i tak muszę ruszyć swe LENIWE DUPSKO PRACOWNIKA i sprawdzić co się dzieje.Oczywiście płacą mi za to ze tak pracuje,ale gdzie jest ten kodeks pracy który tak kuje oczy i serca pracodawców a który tak broni pracownika.I co i Mam donieść na swoją firmę że łamie prawa pracownicze co doprowadzi do upadku lub dużych problemów dla firmy .Nie chodzi mi o to że pracodawca jest zly chodzi mi o to że państwo jest do du** bo na rękę państwu taka sytuacja .
Rufios pisze:Najgorsza ogólnie przywara to zawiść jak komuś trochę lepiej się powodzi. Zamiast z tego się cieszyć, że sąsiadowi lepiej idzie. Bo wtedy w końcu wszyscy się bogacą, to w Polsce co się robi? Nasyła się Urząd Skarbowy
W polsce Ludzi boli bogactwo innych ,widać to też na przykładzie pracodawców którzy nie chcą za bardzo żeby pracownik się wzbogacił . Każdy z was pracodawcy zajrzyjcie w papiery i powiedzcie sami sobie czy mogli byście swoim pracownikom zapłacić ciut więcej jeśli nie to ok a jeśli tak to czemu tego nie zrobicie ? Przypomina mi się taki tekst " Dlaczego polski pracodawca ciągle mówi o czarnej godzinie ? Bo k...a już tyle na nią naodkładał że już się jej doczekać nie może " Pracodawco nic do ciebie nie mam tylko do państwa które mnie okrada.Bo sam przyznasz że ciebie okrada i robi ci pod górkę ale nie zauważasz że też okrada nas pracowników bo kodeks pracy w polsce to fikcja i jest nagminnie łamany a afera jest dopiero wtedy jak się jakiś pracownik zdenerwuje i ma po prostu dość. Nikt tu się z nas i was nie przyzna, ale ilu z nas fałszowało jaki kolwiek kwit albo jakieś inne cholerstwo ,chyba każdy kto choć raz był na kierowniczym stanowisku albo ma własną firmę , ale o tym sić!!! bo się wyda :mrgreen: Dlaczego muszę płacić na służbę zdrowa której w tym kraju nie ma ,Dlaczego płacę na drogi których w polsce niema itp itd
Bądź czujny Delta jest wszędzie :D

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 06-03-2011, 16:54

delta-juba pisze:Dlaczego muszę płacić na służbę zdrowa której w tym kraju nie ma ,Dlaczego płacę na drogi których w polsce niema itp itd


No właśnie nic nie musisz... możesz zamieszkać kilkanaście km od centrum, kilka od granicy Polski, pracować, mieszkać, płacić podatki i leczyć się we wspaniałych niemieckich warunkach. Możesz nawet wystąpić z kościoła i zaoszczędzić 1% swojego dochodu, który w DE idzie na kościół. Mów swoim sąsiadom guten Morgen i tschüss...tylko jako prawa jednostka nie zapomnij (oczarowany i zachwycony dobrobytem w państwie prawa) przerejestrować samochodu, zapłacić tam za ubezpieczenie itp.
To chyba nie jest skomplikowane :-)
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net


Wróć do „Felietony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika