///M

Wasze przemyślenia,opinie na każdy temat.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

suchy
Forumowicz
Posty: 2
Rejestracja: 21-02-2013, 20:53
Lokalizacja: BARLINEK
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: suchy » 30-04-2013, 12:33

Była taka myśl żeby jechać dalej,ale z doświadczenia wiem że Panowie wyposażeni są w lornetki,więc numerki mają ,jak wrócisz z trasy to już Komendant wita cię z makowcem w rękach pod domem :mrgreen: Tak miał mój koleś motocyklem,tyle że zdążył schować do garażu,mimo to nie pomogły tłumaczenia że to nie On itp.Sąd grodzki odebrał uprawnienia za niezatrzymanie do kontroli.Dowody w sprawie to zeznania 2 Policjantów,oraz oględziny na miejscu zamieszkania(gorący silnik w moto) :-) Nie ukrywam że myślałem że może się ponownie upiecze,i gdyby to było w moim rejonie pewnie byłoby ok,no ale cóż została pamiątka w postaci mandatu który mam i szanuje,zawiśnie w garażu w ramce :-)

Faqir
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: Faqir » 30-04-2013, 12:49

suchy pisze:Była taka myśl żeby jechać dalej

Eee w tedy to człowiek ma miliony myśli. Miałem podobną sytułację jak wracałem od Ciebie w dzień zakupu. Jednak nie będę jej tu opisywał :rotfl:

Awatar użytkownika
Kubenzy
Forumowicz
Posty: 86
Rejestracja: 25-10-2008, 10:38
Lokalizacja: Po(rt)land
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kubenzy » 02-05-2013, 11:07

suchy pisze:z oględziny na miejscu zamieszkania(gorący silnik w moto)


Dlatego mój tatko kiedyś (lata '90) po udanym pościgu E21 vs Borewicz schował rekina w szopie :)


Wróć do „Felietony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika