REGULAMIN DZIAŁU USŁUGI

Tematy i posty będą oczekiwały na akceptację przez Moderatora lub Administratora

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
TheChoseN
Administrator
Administrator
Posty: 906
Rejestracja: 16-09-2008, 21:12
Lokalizacja: Szczecin / Płoty
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

REGULAMIN DZIAŁU USŁUGI

Postautor: TheChoseN » 19-05-2014, 16:13

Regulamin działu.
1. Niniejszy dział został stworzony, aby każdy użytkownik forum mógł skorzystać z pomocy branżowej innego użytkownika. Zarówno z porad, informacji, rabatów i możliwości zakupu w firmach lub zakładach w których pracują użytkownicy. Ma być bazą informacji, jakimi branżami zajmują się użytkownicy, by pierwszej kolejności wspierać i szukać pomocy u użytkowników forum, a nie osób obcych.
2. Ogłoszenie powinno zawierać typ działalności, podstawowe informacje, co dana osoba może zaoferować dla użytkowników forum i klubowiczów i preferowane formy kontaktu.
3. Osoba zamieszczająca ogłoszenie na hasło: BMW Klub Szczecin, powinna w ramach możliwości udzielić nieodpłatnej pomocy i porady, lub zastosować rabat albo specjalne traktowanie.
4. Każde ogłoszenie musi zostać zaakceptowane przez moderatora lub administratora. Owe ograniczenie, zostaje nałożone, aby promować mogły się zaufane osoby i znane na forum i w klubie.
5. Ogłoszenia z dziedziny motoryzacja powinny być pisane w dziale MOTORYZACJA. Ogłoszenia z innych dziedzin działalności powinny być pisane w dziale INNE.
6. Ogłoszenia zawierające, lub promujące treść nielegalną, piracką, lub pornograficzną, albo zawierające treści nieprzyzwoite, zostaną od razu usunięte przez administrację forum i skutkuje ostrzeżeniem lub zablokowaniem użytkownika.
7. W komentarzach można zadawać pytania i pisać opinie o przedmiotach i usługach zawartych w ogłoszeniu.
8. Komentarze wyśmiewcze, szydercze, o niskim poziomie intelektualnym, lub nic nie wnoszące do tematu, zostaną usuwane według regulaminu forum.
9. Twórca ogłoszenia, wszelkich aktualizacji powinien dokonywać na pierwszej stronie.
10. Ogłoszenia zawierające tylko link do strony będą kasowane.
11. Administratorzy i moderatorzy forum, jak i Stowarzyszenie BMW Klub Szczecin, nie ponosi odpowiedzialności za zawartość merytoryczną, ani za fachowość oferowanych usług.
[ BMW... i wszystko jasne ]
BMW Klub Szczecin

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika