Trener personalny

Tematy i posty będą oczekiwały na akceptację przez Moderatora lub Administratora

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

smudatri
Forumowicz
Posty: 168
Rejestracja: 01-12-2009, 14:32
Lokalizacja: szczecin/glogow
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Trener personalny

Postautor: smudatri » 13-03-2015, 12:25

Indywidualne treningi z doświadczonym trenerem


Chcesz zgubić zbędne kilogramy a droga ku szczupłej sylwetce wydaje Ci się zbyt długa, kręta i wyboista ? Zacząłeś się odchudzać, ale brak Tobie wiary, motywacji i nie wiesz czy robisz to we właściwy sposób ??? A może zgubiłeś już parę kilo, ale wszystko ”wróciło” z nadwyżką, więc musisz zacząć wszystko od początku i brak Tobie sił ?
Wybrałeś triathlon lub samo pływanie, rower czy bieganie, jesteś amatorem lub sportowcem i chciałbyś poprawić swoje wyniki a może dopiero zaczynasz i zupełnie nie wiesz jak trenować w prawidłowy sposób ?


Właśnie znalazłeś rozwiązanie. Jestem wielokrotnym mistrzem Polski w triathlonie. Brałem również udział w Mistrzostwach Świata w Hamburgu. Ukończyłem studia magisterskie w Akademii Wychowania Fizycznego, biorę czynny udział w większości zawodów triathlonowych; równocześnie udzielając się jako trener łączę pracę z pasją jaką jest sport. Moja własna przygoda z triathlonem rozpoczęła się kilkanaście lat temu i trwa do dziś, więc służę doświadczeniem popartym obserwacją własnego organizmu.
Moje atuty to: punktualność, profesjonalizm, konsekwencja.

→ Oferuję swoją pomoc jako wykwalifikowany:
*trener triathlonu
*trener II klasy pływania
*trener personalny
Decydując się na trening ze mną możesz liczyć na :
*indywidualny plan treningowy dopasowany do Twoich możliwości
*indywidualny plan diety, fachowe porady w zakresie dietetyki i suplementacji
*pomoc w wyborze sprzętu
*profesjonalne monitorowanie Twoich postępów
*systematyczne przeprowadzanie testów sprawnościowych oraz wydolności organizmu
*stały kontakt – jeśli masz jakiekolwiek pytanie, zawsze możesz zadzwonić

Jeden trening trwa min. 45 min.
Możemy przeprowadzić go na siłowni, w plenerze, na basenie, nad jeziorem, w parku w zależności od warunków pogodowych oraz na życzenie klienta.

W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny:
608-331-416

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika