Planowany zakup E34

Opinie i porady o samochodach, które chcemy kupić lub się interesujemy

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

MajsterC
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 09-11-2013, 18:04
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Planowany zakup E34

Postautor: MajsterC » 03-12-2013, 09:58

Planuje zakup E34. W naszym województwie nie ma nic konkretnego, tzn może są ale nie na mój fundusz :p Szukałem czegoś z gazem, ale w sumie bez też może być (zawsze można zamontować). No i z silnikiem 2.5 (M50b25) albo więcej. Znalazłem w Słupsku jeden egzemplarz który mnie interesuje, ale Pan sprzedawca pojechał za granice i będzie dopiero przed wigilią. Oto link: http://tablica.pl/oferta/bmw-535-e34-sp ... 3x9cR.html

Może ktoś był wcześniej, oglądał?

Vitek
Forumowicz
Posty: 982
Rejestracja: 18-04-2010, 13:12
Lokalizacja: Prenzlau
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Vitek » 03-12-2013, 20:43

odpuść sobie te e34. było ono kiedyś mojego znajomego, za jego czasów wszystko było ok, jak ją sprzedał następca już nie dbał, ponoć głowica jest w niej do roboty. klima nie sprawna, szpery też już nie ma.
tekst roku:

Vitek, rozumiem, że byś krytykował jego auto, jak by Twoje było idealne.

MajsterC
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 09-11-2013, 18:04
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: MajsterC » 03-12-2013, 21:21

Ehh lipa. Chyba ciężko będzie znaleźć przyzwoity egzemplarz za małe pieniądze (<7000). Ale te informacje masz pewne? Bo w sumie pojechałbym z kumplem obejrzeć ją przed świętami.

Vitek
Forumowicz
Posty: 982
Rejestracja: 18-04-2010, 13:12
Lokalizacja: Prenzlau
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Vitek » 04-12-2013, 08:47

na słupskim forum jeden z moich kolegów tak o niej napisał:

Tak jak Vitek, pisze kiedyś była w dobrych rękach, wiem że na dzień dzisiejszy była podobno raz zagotowana jak nie dwa i niebiecki dymek z wydechu... Miałem przyjemność tym autkiem cię karnąć jak jeszcze było z nią wszystko ok. Teraz raczej głowica do roboty... Nie mniej jednak fajne wyposażenie... Sport-sitze na skórkach, szperka 25%, klima nie działająca... Coś jeszcze było do ogarnięcia... Chyba przepływka do wymiany chyba też była... Jeżeli to prawda że była zagotowana to ja bym sobie odpuścił za tą cenę...

więc rób jak uważasz, ale ja bym se odpuścił 200 km jechać aby wrócić z niczym.
tekst roku:

Vitek, rozumiem, że byś krytykował jego auto, jak by Twoje było idealne.

MajsterC
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 09-11-2013, 18:04
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: MajsterC » 04-12-2013, 08:55

i chyba tak zrobię. Trzeba czekać na coś ciekawszego. Taką jeszcze znalazłem: http://tablica.pl/oferta/e34-530-v8-lpg ... ea00ab75cd poszukam jakiś informacji na jej temat na necie ;)


Wróć do „Samochody BMW z ogłoszeń które zamierzamy kupić, opinie, oględziny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika