chamstwo wobec młodych kierowców!

Wasze przemyślenia,opinie na każdy temat.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
pilot
Forumowicz
Posty: 2493
Rejestracja: 16-03-2009, 16:03
Lokalizacja: 53.447171,14.553909
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: pilot » 04-06-2014, 10:10

bmwteile.net pisze:bardzo duża grupa użytkowników BMW (często młodych) regularnie na niego pracuje


sad but true
ObrazekObrazek
"Klauzula sumienia nakazuje mi zapitaxxx wszędzie 10m/s"

Awatar użytkownika
KubicaPL
Forumowicz
Posty: 1412
Rejestracja: 24-10-2008, 20:37
Lokalizacja: ZS/ZGR
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: KubicaPL » 04-06-2014, 12:00

bmwteile.net pisze:Przepraszam, ale czy ktoś naprawdę myśli że przeciętny użytkownik drogi zastanawia się czy drugi jedzie BMW czy VW? Albo, że taki przysłowiowy 'Kowalski' miałby zazdrościć 20- czy 10-letniego BMW? :D Przejrzyjcie na oczy. Nie będę wspominał o wizerunku bo bardzo duża grupa użytkowników BMW (często młodych) regularnie na niego pracuje.

Proponuję nabrać trochę dystansu, doczytać co to felieton, a najlepiej jeszcze kilka przeczytać. Może wtedy takie karykatury z masą przeróżnych błędów nie będą powstawać.


+ 2 miliony lajków pod tym ode mnie.

Awatar użytkownika
Junior
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 3422
Rejestracja: 14-11-2010, 20:33
Lokalizacja: Chojna
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Junior » 04-06-2014, 12:15

a ja się z Tobą Bartek nie zgodzę bo tu nie chodzi o zazdrość tu chodzi o coś innego... bo na ludzi działa "magia telewizji" nasłuchają się w swoich ulubionych "faktach" na Tefałenie że ci w BMW to same alkusy narkusy i bandyci za kierownicą a później jak widzą kogokolwiek w BMW na drodze to od razu dziwna agresja się włącza...
samochody ze śmigiełkiem na klapie działają na sporą część kierowców jak płachta na byka ale na pewno nie jest to spowodowane zazdrością
Biżuteria złota i srebrna
skup sprzedaż przerób naprawa.
obrączki ślubne w rozsądnych cenach(każdy wzór)
Zapraszam

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 04-06-2014, 14:42

Wizerunek kierowców BMW jest od dawna zakorzeniony w umysłach przeciętnej szarej masy, niestety negatywny, młody człowiek w BMW zwłaszcza ciemnej , kojarzy się jasno z jakims tzw. " cwaniakiem" dilerem czy przekrętem... szkoda.
Co do tego "felietonu" to jakoś słabo do mnie przemawia nie sadze ze motywem pana w S500 było tylko BMW, czy tym bardziej zazdrość, twoja wypowiedz o tym ze od 14 roku życia nabierasz doświadczenia w jeżdżeniu po drogach publicznych tez nie jest jakimś powodem do dumy ani nawet tematem do publicznego chwalenia się tym.
W sytuacjach jakie opisałeś najlepszym rozwiązaniem jest chyba ignorancja tego typu "miszczów" szos z milionami km doświadczenia, bo argumentami do nich nie trafisz - ot taki typowy brat Mirka handlarza za kierownicą .
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 04-06-2014, 18:20

Junior, chyba nie sugerujesz, że to zakrojona na szeroką skalę propaganda tvn'u wywołuje jakąś niechęć? ;)

Moim zdaniem taki wizerunek nie wziął się znikąd i nie jest bezpodstawny. Obiektywnie patrząc wyróżniające się, w negatywnym znaczeniu tego słowa, przypadki nie są odosobnione.
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Awatar użytkownika
Szymcio
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: 24-01-2014, 15:20
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Szymcio » 04-06-2014, 19:42

A może z kierowcą BMW [nie każdym] jest jak z kibicem. Mówi się o nim w mediach tylko wtedy, gdy zrobi coś złego. Jednak dobrze wiemy, że potrafi również dobrze zaprezentować swój klub/samochód. Media zawsze chcą sensacji. Nie jest tak?
Ja myślę, że ten kto na prawdę lubi BMW nie będzie w negatywnym stopniu przedstawiał tej marki :-) Ci źli to chyba kupują ją tylko dla szpanu i bujnej wyobraźni. Jak myślicie?

Awatar użytkownika
bmwteile.net
Forumowicz
Posty: 1042
Rejestracja: 11-03-2009, 01:28
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: bmwteile.net » 10-06-2014, 09:59

nie trzeba było długo czekać na 'odzew' któregoś z kierowców bmw ;)
www.bmwteile.net
SPROWADZANIE AUT Z ANGLII,
CZĘŚCI do BMW M3 E36 E46, E39 i innych.
Nowe OPONY.

Kontakt: +48 601 484 272 info@bmwteile.net

Awatar użytkownika
pilot
Forumowicz
Posty: 2493
Rejestracja: 16-03-2009, 16:03
Lokalizacja: 53.447171,14.553909
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: pilot » 10-06-2014, 14:40

on był 'z tych złych' ;]
ObrazekObrazek
"Klauzula sumienia nakazuje mi zapitaxxx wszędzie 10m/s"


Wróć do „Felietony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika