Jazda Bardziej Bokiem

Wasze przemyślenia,opinie na każdy temat.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
MaCPogodno
Forumowicz
Posty: 798
Rejestracja: 02-12-2010, 00:25
Lokalizacja: Szczecin-Pogodno
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Jazda Bardziej Bokiem

Postautor: MaCPogodno » 31-12-2012, 15:16

Pewnie wielu z was juz slyszalo o tej sprawie na facebooku i w TV.
Ale jestem zainteresowany waszym zdaniem na temat tej calej akcji
[youtube]eGfooAwT7-E[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=eGfooAwT7-E
Ostatnio zmieniony 31-12-2012, 15:37 przez MaCPogodno, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

Awatar użytkownika
delta-juba
Forumowicz
Posty: 2810
Rejestracja: 22-09-2008, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: delta-juba » 31-12-2012, 16:17

Jak dla mnie przynajmniej na filmie stworzyli mniej sytuacji niebezpiecznych niż przeciętny kierowca ostro popi............ący firmowym fordem .
Swoją drogą aż dziwne że tępe dzidy nie wyniuchał przy całej sprawie że "miota nim jak szatan" to ten sam gość. I mogli pokazać jak to się kończy .Choć te dwie sytuacje są różne bo tam auto było na przyczepie . Dla mnie to walenie w bębenek temat zastępczy i kit im w oko. .Jednego czego teraz należy się obawiać to tego że po publikacji w TV tego filmiku, na naszych ulicach może się pojawić więcej małolatów lub ludzi z ograniczoną wyobraźnia, próbujących robić to co oni w samochodach nie przystosowanych do tego typu sportu . A różnica jest diametralna co pokazał Ben Collins w automaniaku Że e30 porobione do driftu przebija AMG w tej konkurencji
Bądź czujny Delta jest wszędzie :D

Awatar użytkownika
MaCPogodno
Forumowicz
Posty: 798
Rejestracja: 02-12-2010, 00:25
Lokalizacja: Szczecin-Pogodno
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: MaCPogodno » 31-12-2012, 17:32

Moim zdaniem media szukaj we wszystkim dziury,dlaczego policja nie moze zabrać sie za morderców,gwałcicieli i porywaczy dzieci,tylko za pasje innych.. z jednej strony jest to niebezpieczeństwo ale raczej dla drifterow niz dla ludzi obok,bo kazdy leci bokiem z rozsadkiem ! jak sie wypowiedzial pan ze bez hamulców?! uwazam ze zabieraja głos o czym na czym sie nie znaja.. Drifting powstal na ulicy i na niej powinien sie odbywac nie mowie tu o amatorach.
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

Awatar użytkownika
kierzko
Forumowicz
Posty: 108
Rejestracja: 24-06-2009, 19:28
Lokalizacja: Kołobrzeg
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: kierzko » 01-01-2013, 01:44

sam sobie zaprzeczyles macpogodno... jak mozna cos zaczac na ulicy i nie byc amatorem... na facebook'u jest juz nawet akcja "zostawcie JBB" :devil:

Awatar użytkownika
MaCPogodno
Forumowicz
Posty: 798
Rejestracja: 02-12-2010, 00:25
Lokalizacja: Szczecin-Pogodno
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: MaCPogodno » 01-01-2013, 14:13

Chodziło mi o to ze Drift powinien zostac na ulicy ale amatorzy to chyba wiedza by sie uczyc na lotniskach i pustych par2kingach ;p
"Nie sztuką jest zwrócić uwagę swoim BMW spojlerami i laminatami, sztuką jest zrobić to bez nich"

kirpek
Forumowicz
Posty: 457
Rejestracja: 06-10-2011, 19:08
Lokalizacja: szcz
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: kirpek » 01-01-2013, 14:31

ktoś w tvnie chciał sobie dorobić, zajrzał do neta znalazł filmik i bum! jest afera!! ile takich filmików jest w necie więcej? czemu nikt nigdy, nie zrobił z nich afery (oprócz tego świra z subaru ojca)? na każdym forum jest dział kille ludzie sami sobie kręcą bata i nigdy nic, się nie stało!
także tak jak napisałem- ktoś szukał tematu- bo najwyraźniej politycy się nie popisali z aferami- aby sobie dorobić, aby podbić oglądalność itp, itd....

[ Dodano: 01-01-2013, 14:33 ]
ktoś w tvnie chciał sobie dorobić, zajrzał do neta znalazł filmik i bum! jest afera!! ile takich filmików jest w necie więcej? czemu nikt nigdy, nie zrobił z nich afery (oprócz tego świra z subaru ojca)? na każdym forum jest dział kille ludzie sami sobie kręcą bata i nigdy nic, się nie stało!
także tak jak napisałem- ktoś szukał tematu- bo najwyraźniej politycy się nie popisali z aferami- aby sobie dorobić, aby podbić oglądalność itp, itd....

co do samych holendrów, h.j ich strzela bo oni mają chore ograniczenia, drogi normalne 80, w miastach normalka to 20-30km/h... autostrady jak mnie pamięć nie myli 120...
albo bokiem, albo wcale!
w końcu r6 ;)

Faqir
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: Faqir » 01-01-2013, 15:10

:piwo: i oby więcej ludzi z taką pasją i zamiłowaniem!

Czepiają się driftu na pustych ulicach, a kto się zainteresował filmem z Subaru w roli głównej jak lata po 180/200km/h przez miasto?!

Tory budować, place do zawodów, a nie pretensje do miłośników!
Orlików nabudowali, a ciężko plac zbudować, lub stare lotnisko przystosować.

I z drugiej strony niech się dziwią i płaczą w tym TV-łenie to zawsze była zacofana stacja!

Awatar użytkownika
CORN
Forumowicz
Posty: 2485
Rejestracja: 24-01-2010, 10:48
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: CORN » 02-01-2013, 23:36

ja nie czuje się na tyle pewnie żeby latać po mieście bokami czy na rondach więc zwyczajnie tego nie robię, szkoda mi ew rozbicia samochodu czy zrobienia komuś problemu i sobie.
Co innego włączanie się do ruchu bokiem ;P Ale fakt, mogliby wykorzystać nawet ten zakichany teren podmokłego lotniska w dąbiu które to przy każdych możliwych wyborach każdy obiecuje zagospodarować i zrobić tam kawał placu asfaltowego do driftu lub mini tor
Wyniki przyspieszenia samochodów Racelogickiem z Zachodniopomorskiego:
https://www.facebook.com/RacelogicZachodniopomorskie/

Awatar użytkownika
pilot
Forumowicz
Posty: 2493
Rejestracja: 16-03-2009, 16:03
Lokalizacja: 53.447171,14.553909
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: pilot » 04-01-2013, 08:45

delta-juba pisze:kit im w oko


najlepszy możliwy komentarz do całej sytuacji :mrgreen:
ObrazekObrazek
"Klauzula sumienia nakazuje mi zapitaxxx wszędzie 10m/s"

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 08-01-2013, 20:13

Oglądałem filmik JBB, mają umiejętności bezapelacyjnie, miejscówek brakuje wszędzie dla pro i dla amatorów . Niestety jeśli nawet w całym kraju powstanie 1000 torów , placów do jazdy bokiem przodem czy tyłem - jak kot woli i tak znajdą się ludzie jak z tego artykułu : http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/ ... obacz-film :ban:
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

Awatar użytkownika
MANIEK
Forumowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 17-03-2010, 21:46
Lokalizacja: Police
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: MANIEK » 08-01-2013, 21:33

moje wrażenia po obejrzeniu filmu http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/ ... m.Straszna wiocha,buractwo.Nikt z nas nie jest gwiazdą jeśli chodzi o przestrzeganie przepisów,ale temu czubkowi powinni zabrać prawo jazdy.
Ostatnio zmieniony 08-01-2013, 21:39 przez MANIEK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 08-01-2013, 21:38

MANIEK pisze:Straszna wiocha,buractwo.Nikt z nas nie jest gwiazdą jeśli chodzi o przestrzeganie przepisów,ale temu czubkowi powinni zabrać prawo jazdy.


Dresiarstwo pełną gębą, tanie wino pod remizą ma więcej kultury i gracji a niżeli ten jeździec bez głowy i z ułańska fantazja :rotfl:
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

Awatar użytkownika
kisiel
Forumowicz
Posty: 1865
Rejestracja: 16-03-2010, 16:37
Lokalizacja: Gryfino
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: kisiel » 08-01-2013, 21:42

A mi ten link nie dziala. :-<

Awatar użytkownika
MANIEK
Forumowicz
Posty: 2375
Rejestracja: 17-03-2010, 21:46
Lokalizacja: Police
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: MANIEK » 08-01-2013, 21:44


DejvBT
Forumowicz
Posty: 705
Rejestracja: 24-06-2012, 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DejvBT » 08-01-2013, 22:10

Ktoś tu chce zrobić z kierowców BMW buraków:/ ok ten co pali gume, powienien to robić na placu jakiś zamkniętym, albo parkingu, ale.... te nagranie ze środka auta to jakiś golf, albo vento :!: :-<


Wróć do „Felietony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika