DRAMAT ZAGINIONEJ MADZI.

Wasze przemyślenia,opinie na każdy temat.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

SAMBOLEA
Forumowicz
Posty: 24
Rejestracja: 17-08-2011, 07:20
Lokalizacja: Lichtenfels
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: SAMBOLEA » 04-02-2012, 14:36

nie sadzicie,ze najdziwniejszym jest fakt postawienie zarzutow matce (tak podaje WP.PL) bez sekcji zwlok dziewczynki?
Media robia niepotrzebny szum?!
Kurcze...
Czlowiek swojego psa godnie chowa a co dopiero dziecko...
Masakra !
A tak na marginesie (nie chcac urazic niczyjich uczuc religijnych)
szlag mnie trafia na tych najbardziej koscielnych.
Jakim jestesmy religijnym narodem az mi dech w piersiach zapiera jak o tym pomysle...
Ostatnio zmieniony 04-02-2012, 14:40 przez SAMBOLEA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pilot
Forumowicz
Posty: 2493
Rejestracja: 16-03-2009, 16:03
Lokalizacja: 53.447171,14.553909
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: pilot » 04-02-2012, 14:37

Przy okazji temat na magisterke: "Bezobjawowy uraz głowy w dzieciństwie jako predyspozycja do posiadania BMW w życiu dorosłym" :rotfl:
ObrazekObrazek
"Klauzula sumienia nakazuje mi zapitaxxx wszędzie 10m/s"

Awatar użytkownika
slooikk
Forumowicz
Posty: 1267
Rejestracja: 09-08-2010, 22:18
Lokalizacja: ZS
Płeć: Mężczyzna
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: slooikk » 04-02-2012, 14:39

pilot, dokładnie :rotfl:

tak troche czarny humor, ale patrzac na to co wyprawiała matka przed kamerami nalezy jej sie

Obrazek
Obrazek

kirpek
Forumowicz
Posty: 457
Rejestracja: 06-10-2011, 19:08
Lokalizacja: szcz
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: kirpek » 04-02-2012, 17:19

ja pociągnę temat o wariografie, to nie jest tak ze to test trwa ileś tam min, czy godzinę, taki test trwa godzinami, wielokrotnie powtarza sie te same pytania, jak i cały test. wszystko zależy od tego co chcę uzyskać spece. wariograf bada tętno, puls temperaturę ciała, i kilka innych rzeczy, umie ktoś z was zmienić swoją temp, ciała? albo regulować sobie puls i ciśnienie krwi? sposobem na oszukanie wario są np pewne środki medyczne, np tabletki które będą wpływać na te dane które zczytuje wario. był nawet film o gościu którego badali wariografem. nie pamiętem tytułu, ale bardzo fajny film.

co do tematu, szkoda że się myliłem z moimi prognozami.. jak by trafiła do adopcji, miała by lepsze życie niż z tą.... ehh...
gorsze dla mnie jest jeszcze to ile takich dramatów dzieje się, i nie wychodzą na światło dzienne, tutaj ta su... miała pecha bo cała polska się zaangażowała, media.
teraz pozostaje tylko się dowiedzieć, kto jeszcze i jaki udział miał w tej sprawie i równo obdzielić kratkami.
albo bokiem, albo wcale!
w końcu r6 ;)

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 04-02-2012, 17:32

Shu pisze:

krz_82 pisze:nie chce nawet myslec o tym ze mogl bvym byc w jego sytuacji ale pierwsze co bym zrobil to chyba bym ja zaj... (cenzuruje) babe za to ze mogla zrobic cos takeimu mojemu dziecku - mimo ze jest "matka"

rozumiem, że Twoja żona nie jest zalogowana na naszym forum? :mrgreen:



Nie musi byc na forum zeby wiedziec jakie mam zdanie w tej kwestii

Nie przypilnowanie dziecka, upuszczenie, czy inne go typu rzeczy zdarzaja sie nawet najlepszym rodizcom, doswiadczylem wiele razy tego ile czasu dziecko potrzebuje na to zeby gdzies sie wywinac , odwrocic poleciec na cos itp. Sam jako dziecko (ok polroczne) podczas zabawy z mama wywinolem sie iz banki potraktowalem kaloryfer , mama w tym czasie siegala po butelek czy cos tam (czas operacyjny takiej akcji : ponizej 2 sekund) pamiatke po tym ma do dzis na czole ;-)
Tego typu wypadki domowe zdarzaly sie , zdarzaja sie i beda sie zdarzac, nie do pomyslenia jest to ze w przypadku Madzi "matka" nie szukala pomocy tylko prubowala sie jakos wykrecic, myslala ze co ze jesli sie nie odnajdzie to nikt nie odkryje prawdy? Pozatym jak mogla cos takiego zrobic sobie , zyc z mysla ze sie oklamalo wszystkich , nie pomoglo wlasnemu dziecku i zrobilo to co zrobilo... nie potrafie sobie tego wyobrazic.

Jest jeszcze jedno ta dziewczyna ma 22 lata, z jednej strony niby to wiek w ktorym jest to normalne miec dizeci ale z drugiej strony to ledwo co rozwiniet emocjonalnie czlowiek mozna to jeszcze podciagnoac pod stwierdzenie : tak to jest jak dzieci maja dzieci.

Podsumowujac jeszcze jedno mi przyszlo do glowy , na wedkowanie musisz miec karte wedkarska , do jazdy smoachodem prawo jazdy, na posiadanie jadowitego pajaka zezwolenie itd. ale zeby byc rodzicem oprocz drugiej osoby przeciwnej plci nie potrzebujesz nic...

PS. Ciagle jestem ciekawy kto jej pomagal w tym wszystkim
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

Awatar użytkownika
delta-juba
Forumowicz
Posty: 2810
Rejestracja: 22-09-2008, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: delta-juba » 04-02-2012, 17:39

kirpek pisze:umie ktoś z was zmienić swoją temp, ciała? albo regulować sobie puls i ciśnienie krwi?
Ja umiem :-) Akurat ciśnienie i tętno to nie jest problem Każdy strzelec wyborowy to potrafi I każdy żołnierz końcący kurs strzelecki z wynikiem sharpshoter .Spowalniając prace serca obniżysz temperaturę ciała . I to też potrafię -kładąc się spać,podnieść też potrafię Spoglądając na cenę paliwa :mrgreen: Potrafisz kontrolować swoje ciało, emocje i myśli oznacza to że nie dasz się przebadać
i tak szybko z zassane z netu
Wielu autorów scenariuszy i książek zakłada, że osoby, które kłamią, mają poczucie winy lub po prostu się boją i w związku z tym, odpowiadając nieprawdziwie na pewne pytania muszą doznawać silniejszych stanów emocjonalnych niż wtedy, gdy mówią prawdę, i to właśnie te stany emocjonalne wykrywa wariograf. W związku z tym jest on stosunkowo łatwy do oszukania. Bardzo łatwo jest nauczyć się oszukiwać urządzenie i takie treningi przechodzą zwykle szpiedzy. Jednak nawet zwykła osoba może dokonać czegoś takiego, np. ktoś podczas pewnych pytań bardzo mocno wbija sobie paznokcie w ciało (lub wygina do bólu palec w bucie) – w takich przypadkach wariograf zarejestruje zmianę stanu emocjonalnego. Osoby, które są podatne na hipnozę czy sugestię, mogą także łatwo wzbudzać w swoim umyśle plastyczne wyobrażenia wprowadzające je w stan relaksu, co poligraf uzna za brak kłamstwa. Skutecznym sposobem na oszukanie urządzenia jest także metoda odwracania uwagi
Bądź czujny Delta jest wszędzie :D

Awatar użytkownika
Shu
Forumowicz
Posty: 2764
Rejestracja: 17-09-2008, 21:16
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Shu » 04-02-2012, 21:02

krz_82 pisze:Podsumowujac jeszcze jedno mi przyszlo do glowy , na wedkowanie musisz miec karte wedkarska , do jazdy smoachodem prawo jazdy, na posiadanie jadowitego pajaka zezwolenie itd. ale zeby byc rodzicem oprocz drugiej osoby przeciwnej plci nie potrzebujesz nic...

ba, nawet jest zakaz usunięcia, stąd czasami niemożność usunięcia niechcianego płodu może prowadzić do tragedii
weź udział w konkursie :P
"chcesz dogonić BMW? kup BMW" - Shu

Awatar użytkownika
delta-juba
Forumowicz
Posty: 2810
Rejestracja: 22-09-2008, 17:19
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: delta-juba » 04-02-2012, 21:17

Shu pisze:
krz_82 pisze:Podsumowujac jeszcze jedno mi przyszlo do glowy , na wedkowanie musisz miec karte wedkarska , do jazdy smoachodem prawo jazdy, na posiadanie jadowitego pajaka zezwolenie itd. ale zeby byc rodzicem oprocz drugiej osoby przeciwnej plci nie potrzebujesz nic...

ba, nawet jest zakaz usunięcia, stąd czasami niemożność usunięcia niechcianego płodu może prowadzić do tragedii

Tak samo z grzybami na grzyby nie trzeba mieć karty grzybiarza a kurde powinna być ;;-)
Bądź czujny Delta jest wszędzie :D

Faqir
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: Faqir » 06-02-2012, 16:07


Awatar użytkownika
hubert
Forumowicz
Posty: 2449
Rejestracja: 05-06-2010, 12:09
Lokalizacja: Dziwnów
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: hubert » 06-02-2012, 16:13

Faqir pisze:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sa-wstepne-wyniki-sekcji-zwlok-Madzi,wid,14229905,wiadomosc.html?ticaid=1ddf9

Czyżby to był koniec kłamstw??


Ja osobiści uważam że nie wydaje mi się że mężulek maczał w tym palce no ale to czas pokaże
Bawarski Myśliwiec Wielozadaniowy

Faqir
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: Faqir » 06-02-2012, 16:15

hubert pisze:Ja osobiści uważam że nie wydaje mi się że mężulek maczał w tym palce no ale to czas pokaże


Mężulek może i nie, ale chyba musiał by ktoś jeszcze?!

Cariel
Forumowicz
Posty: 2976
Rejestracja: 18-12-2009, 22:06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Cariel » 06-02-2012, 18:52

z Ostatniej chwili - Matka Madzi wlasnie próbowała popełnic samobojstwo :megafon:

Awatar użytkownika
hubert
Forumowicz
Posty: 2449
Rejestracja: 05-06-2010, 12:09
Lokalizacja: Dziwnów
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: hubert » 06-02-2012, 19:32

Matka Magdy nie próbowała popełnić samobójstwa http://wiadomosci.onet.pl/raporty/tajem ... omosc.html
Bawarski Myśliwiec Wielozadaniowy

Cariel
Forumowicz
Posty: 2976
Rejestracja: 18-12-2009, 22:06
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Cariel » 06-02-2012, 19:36

cyyyrki :shock:

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 06-02-2012, 20:17

samobojstwo prubowalo popelnic "matke" Madzi... ludzie listosci z tymi sensacjami poczekajmy na konkrety , jak do tej pory wstepnie sekcja potwierdzila zeznania "matki" ciekawe jak to sie dalej rozwinie i kto jej pomagal...
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!


Wróć do „Felietony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika