"Nienawidze Polski!!!!!!!!!"

Wasze przemyślenia,opinie na każdy temat.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
Shu
Forumowicz
Posty: 2764
Rejestracja: 17-09-2008, 21:16
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Shu » 25-02-2011, 20:01

MANIEK pisze:Jeb.......to wszystko!!!!Staram się żyć po swojemu nikomu nie wadząc a jeśli mogę to jeszcze pomogę.

pod tym też się podpisuję, ale niestety nie działa to w dwie strony tzn. że nie możemy żyć po swojemu bo cały czas mamy podkładane kłody pod nogi i koła
weź udział w konkursie :P
"chcesz dogonić BMW? kup BMW" - Shu

Faqir
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: Faqir » 25-02-2011, 20:08

Maniek ja osobiście również nie narzekam!! Tylko trochę z innego powodu niż Ty. Ja nie chodzę głosować bo uważam, że nie ma mniejszego lub większego zła na to co się teraz dzieje!! Nie głosuję - nie narzekam.

Awatar użytkownika
DULO
Forumowicz
Posty: 2823
Rejestracja: 22-07-2010, 05:45
Lokalizacja: Szczecin-Dołuje
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DULO » 25-02-2011, 20:51

Cieszmy się, że nie urodziliśmy się w Libii ,czy w Egipcie itp... :granat:

Mam kochającą żonkę , pracę , wolność wyboru i BMW. Więc w Polsce nie jest jeszcze tak źle.

btw; DZIĘKUJĘ CI ES SI DŻONSON :piwo:
MOŻESZ MIEĆ SAMOCHÓD ,ALBO MOŻESZ MIEĆ BMW

Awatar użytkownika
Shu
Forumowicz
Posty: 2764
Rejestracja: 17-09-2008, 21:16
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Shu » 25-02-2011, 20:53

DULO pisze:wolność wyboru

:rotfl: iluzja wolności wyboru raczej
weź udział w konkursie :P
"chcesz dogonić BMW? kup BMW" - Shu

Faqir
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: Faqir » 25-02-2011, 21:01

z tą iluzją to się akurat zgodzę!!

Awatar użytkownika
Kris
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 4355
Rejestracja: 05-09-2010, 22:25
Lokalizacja: ZS
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Kris » 25-02-2011, 21:06

DULO pisze:wolność wyboru


taaaa... oczywiscie inaczej nam nie wolno mowic :mrgreen:

Zamiast patrzec jak zle maja inni dążmy do tego jak lepiej maja inni , lepiej byc najsłabszym krajem tzw pierwszego świata niż najlepszym drugiego :mrgreen:
Speed has never killed anyone.
Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
BMW M5 (E39) 400 hp - Specs & Performance

SPEEEEED and Power!

Awatar użytkownika
DULO
Forumowicz
Posty: 2823
Rejestracja: 22-07-2010, 05:45
Lokalizacja: Szczecin-Dołuje
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DULO » 25-02-2011, 21:16

Shu, i Faqir, zależy o jakim wyborze myślicie, Wybory prezydenckie, czy parlamentarne mam gdzieś.
Pisząc o wyborze miałem na myśli np: wybór co sobie kupić to czy tamto, lub co kupić do jedzenia to, czy tamto,lub do picia: cole czy tymbarka, a może wodę mineralną?
Cieszę się że mam ten wybór bo dzieci np: w Sudanie nie mają takiego wyboru i to nie jest śmieszne bynajmniej , nie dla mnie :-]

Także dajmy coś z siebie dla tego Kraju i dla innych : trochę tolerancji, życzliwości i zrozumienia, a na pewno będzie lepiej i przyjemniej. Bo Polskę tworzymy my POLACY, czy to politycy, czy zwykle szaraki. :piwo:
MOŻESZ MIEĆ SAMOCHÓD ,ALBO MOŻESZ MIEĆ BMW

Awatar użytkownika
Shu
Forumowicz
Posty: 2764
Rejestracja: 17-09-2008, 21:16
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Shu » 25-02-2011, 21:23

DULO pisze:Pisząc o wyborze miałem na myśli np: wybór co sobie kupić to czy tamto, lub co kupić do jedzenia to, czy tamto,lub do picia: cole czy tymbarka, a może wodę mineralną?

a widzisz, to jest tylko cząstka szerokopojętej definicji wolności wyboru; owszem, mogę sobię zadecydować czy kupić soczek czy tymbarka, ale muszę się grubo zastanowić czy jak kupię soczek leżakowany 10 lat, czy starczy mi na haracz dla właściciela mieszkania; ja i tak nie mam najgorzej, inni muszą spędzać miesiące poza domem, charować na zachodzie czy jechać na wojnę żeby bez zastanowienia kupować leżakowany soczek
weź udział w konkursie :P
"chcesz dogonić BMW? kup BMW" - Shu

Awatar użytkownika
DULO
Forumowicz
Posty: 2823
Rejestracja: 22-07-2010, 05:45
Lokalizacja: Szczecin-Dołuje
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DULO » 25-02-2011, 21:30

Ale Shu, tak czy tak to mamy ten wybór , a inne narodowości nie mają nawet szansy na pracę za granicą ... Także mówię nie mamy tak źle.

Zadam pytanie gdzie mają lepiej w jakim kraju?? ;-)
MOŻESZ MIEĆ SAMOCHÓD ,ALBO MOŻESZ MIEĆ BMW

Faqir
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: Faqir » 25-02-2011, 21:37

Jeśli chodzi Ci o ten wybór Dulo to tak owszem, masz rację tylko zobacz, że już nie długo przy takich wzrostach cen będzie o wiele mniej ludzi mogących w Polsce dokonać takiego wyboru i mniej....i mniej.... i do czego to doprowadzi??

puchi333
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: puchi333 » 25-02-2011, 21:43

Faqir pisze:i do czego to doprowadzi??


Rewolucja musi być.Tunezja,Egipt,Libia,Bahrajn,Poland.

Awatar użytkownika
Shu
Forumowicz
Posty: 2764
Rejestracja: 17-09-2008, 21:16
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Shu » 25-02-2011, 21:44

puchi333 pisze:
Faqir pisze:i do czego to doprowadzi??


Rewolucja musi być.Tunezja,Egipt,Libia,Bahrajn,Poland.

hahahhaaa. dobre

mój śp. dziadek przeżył wojnę i na piechote kilka dni (po wojnie) szedl do polski (z zachodu) - cale zycie tego zalowal

co do wyborów: w najbliższych naprawdę nie ma na co głosować; pier.... nie ide
Ostatnio zmieniony 26-02-2011, 10:14 przez Shu, łącznie zmieniany 1 raz.
weź udział w konkursie :P
"chcesz dogonić BMW? kup BMW" - Shu

Awatar użytkownika
DULO
Forumowicz
Posty: 2823
Rejestracja: 22-07-2010, 05:45
Lokalizacja: Szczecin-Dołuje
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: DULO » 25-02-2011, 21:56

Masz rację Faqir, i nie mam pojęcia co będzie dalej. Czy ludzie się opamiętają, czy nie?
Politycy zamiast narzekać na drugiego powinni się zgrać, połączyć wszystkie partie i podnieść naszą gospodarkę, nie mam pojęcia jak , ale oni wiedzą, tylko żeby chcieli i żeby przestali myśleć egoistycznie wyłącznie o sobie.

Czyli tak jak napisałem wcześniej; Zróbmy coś Wszyscy! :megafon: (zagłosujecie na mnie jak będę kandydatem hyhy)

[ Dodano: 25-02-2011, 21:58 ]
hehe popieram
Shu pisze:co do wyborów: w najbliższych naprawdę nie ma na co głosować; pier.... nie ide
MOŻESZ MIEĆ SAMOCHÓD ,ALBO MOŻESZ MIEĆ BMW

Awatar użytkownika
Wolvi
Forumowicz
Posty: 397
Rejestracja: 27-10-2008, 21:28
Lokalizacja: K-lin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: Wolvi » 25-02-2011, 22:03

Odpowiem odść dogłębnie co ja myśle:

Chore zwierze bez pewności uzdrowienia zawsze sie usypia, tak powino być z tym krajem.
Z popiołów rodzi sie nowe zdrowe życie.

Przykro to pisać ale dopiero gdy wykorzeni sie mentalną dotryne naszych włodarzy gdzie nie liczy sie dobro ogółu a odwieczna walka komuny (lewica) a tzw. "wyzwoleńców narodu" gdzie równiez między sobą toczą boje nie zwarzając na to,że my w ogóle istniejemy to dobrze nie będzie.
Zgadzam sie z opinią, że wolnośc tak naprawde mamy złudną, owszem mozesz robic co chcesz ale ileż na każdym kroku masz ograniczeń. Niektóre są potrzebne, ale sporo jest wymysłem wylącznie kilku mózgów narodu,starej daty, bo tak im sie podoba.
Oczywiscie nie zapomnie wspomniec chyba o największej gangrenie jakiej zżera nasz kraj, KOŚCÓŁ, który wyssysa z Polski ostatnie krople moralności, wiary i przyzwoitosci pogłębiając nasz deficyt budżetowy.
Niestety nie moge sie zgodzic z opinią ze nie ide na wybory i nie bede narzekał, albo nie ma na kogo glosować bo nie bede wciskał kogos za stołek i kase.
Wybory to jest każdego z nas nie tylko obowiązek ale własnie wolnośc wyboru o który moze nie my walczyliśmy ale powinniśmi pielęgnować. Rozumiem,że nie ma sz na kogo głosować ale idz, i ODDAJ GŁOS NIEWAŻNY ale głos TWÓJ.
Jak wygląda naród w świetle całego świata gdy frekwencja wynosi 80% ale w tym jest 50% głosów nieważnych???????? Odpowiedzcie sobie sami.

Na podsumowanie powiem,że dopóki nie zmieni sie pokolenie i nie zniknie nienawiść miedzy ludzmi lat 45-90 nic sie nie zmieni. Wiec spójrzmy przyszłosc i wyobraźmy sobie dzieci naszych dzieci, wprawdzie nie bedą jeżdzic świetnymi tylnio napedowymi BMW, ale będą życ w kraju gdzie prawie nikt nie powie " NIENAWIDZE POLSKI"

puchi333
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Postautor: puchi333 » 25-02-2011, 22:10

Wolvi pisze:Rozumiem,że nie masz na kogo głosować ale idz, i ODDAJ GŁOS NIEWAŻNY ale głos TWÓJ.


Dokładnie tak robię.Zawsze skreślam wszystkich.


Wróć do „Felietony”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika