Szukam dobrego lakiernika

Wszystko o malowaniu, lakierowaniu, szpachlowaniu oraz kosmetyce lakieru itd.

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
cichy1982
Forumowicz
Posty: 67
Rejestracja: 20-07-2013, 10:29
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Postautor: cichy1982 » 20-04-2014, 09:48

za przemalowanie całej 7 z komora, wnekami, bagaznikiem i srodkami drzwi zeby nic nie było widac to musisz liczyc na spokojnie 10 tys. Lepiej byc zaskoczonym ze ten 1000 zostanie niz zeby 2 zabrakło. 7 nie jest małe wiec cena za element jest cena dyskusyjna. Kwestia jest jeszcze taka czy ty przygotowujesz auto do lakierowania czy warsztat. Przy całociowym lakierowaniu wyciac i wkleic szyby trzeba, wyjac silnik, zdemontowac tapicerke i najlepiej deske tez, wszytkie fotele i wykładziny z bagaznika. To jest gruba robota na okolo miesiac zeby było dobrze zrobione.
Druga opcja to machnac lakier w kolor jaki jest i pozniej na to folia albo plasti dip

cole3
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 21-08-2016, 09:33
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Re: Szukam dobrego lakiernika

Postautor: cole3 » 12-03-2017, 11:41

Witam serdecznie. Panowie, żeby nie tworzyć nowego postu to się podepnę. A więc z racji tego, że od niedawna mieszkam w okolicach Szczecina potrzebuję pomocy/dobrej rady. A więc chodzi o lakiernika - potrzebuje zrobić dwa bąble na nadkolach plus przedni zderzak (ktoś uprzejmy na parkingu przyhaczył). Po wstępnych poszukiwaniach znalazłem dwie firmy, tj BMW Będargowo i MR Garage. Jakieś opinie? A może polecicie kogoś innego? Chciałem osobiście podjechać na spot lecz wypadły mi inne sprawy. Dzięki z góry i życzę miłej niedzieli.

Awatar użytkownika
kisiel
Forumowicz
Posty: 1865
Rejestracja: 16-03-2010, 16:37
Lokalizacja: Gryfino
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Szukam dobrego lakiernika

Postautor: kisiel » 12-03-2017, 16:51

Ja Ci mogę polecic DG Auto Gąsiorowski. Blacharka i lakiernictwo mają opanowane do levelu artystycznego tylko ze tani nie są ale jak chcesz to pomalują Ci elementy strukturą jak BMW

cole3
Forumowicz
Posty: 14
Rejestracja: 21-08-2016, 09:33
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Re: Szukam dobrego lakiernika

Postautor: cole3 » 12-03-2017, 17:52

Mówiąc, że tani nie są, znasz przykładowe ceny? Wolę dopłacić i mieć profesjonalnie zrobione niż zaoszczędzić i dostać fuszerkę.

Awatar użytkownika
kisiel
Forumowicz
Posty: 1865
Rejestracja: 16-03-2010, 16:37
Lokalizacja: Gryfino
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Szukam dobrego lakiernika

Postautor: kisiel » 12-03-2017, 18:55

Ja od elementu płaciłem 700 zł lekko ponad ale zrobione e jest jak fabryka.

zima_1989
Forumowicz
Posty: 646
Rejestracja: 27-09-2012, 19:22
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Szukam dobrego lakiernika

Postautor: zima_1989 » 14-03-2017, 10:57

ja pol swojego auta robilem w speccars na bieszczadzkiej. jak narazie do tej pory jeste zadowolony bo nic nie wychodzi na nadkolach itp, z tego co z nimi gadalem to za cale auto ok 8 tysiakow chyba mowil, ale nie wiem jak z komora silnika....

z1junior
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 09-05-2011, 17:06
Lokalizacja: szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Szukam dobrego lakiernika

Postautor: z1junior » 20-03-2017, 21:04

Witam
A może robił ktoś na Pomorskiej w Dąbiu warsztat nazywa sie NKZ auto Adam Zastawa?? Słyszałem dobre opinie o nim ale może akurt ktoś coś więcej wie na jego temat?? Musze pomalować trzy elementy w swojej e60 kolor to A08 - SILBERGRAU METALLIC i najbardziej by mi pasowało zrobić to na prawobrzeżu ale też starannie i żeby kolor był dobrze dobrany. wstawiłem zdjęcie jak to wygląda Obrazek

Tomasz13
Forumowicz
Posty: 38
Rejestracja: 23-02-2017, 19:11
Płeć: Nie ustawiono
Status: Offline

Re: Szukam dobrego lakiernika

Postautor: Tomasz13 » 25-03-2017, 23:12

Swoją dziablem podobnie i też mam srebrną ja daję ją do gościa z Pniewa ;-) naprzeciwko sklepu ma warsztat
Widziałem co robia i raczej będzie dobrze ;) kiedyś mi auto malowali tzn elementy ale niebiesko fioletowy metalik i była bajera ;) a jak będzie ze srebrnym niebawem się okaże ale widząc jakie cuda robią to myślę że będzie bardzo dobrze :)

z1junior
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: 09-05-2011, 17:06
Lokalizacja: szczecin
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Re: Szukam dobrego lakiernika

Postautor: z1junior » 26-03-2017, 17:50

Moją w poniedziałek wstawiam tam gdzie pisałem, mi najbardziej chodzi o to żeby kolor był dobrze dobrany żebym póżniej nie jezdził łaciatą :mrgreen:


Wróć do „Blacharstwo, lakiernictwo oraz kosmetyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika