Wymiana listew ozdobnych w e46

Opisy napraw, których dokonywaliśmy samodzielnie

Moderatorzy: Czolg, zimss, Saillupus, Wiecko, pilot

Awatar użytkownika
erwin.lepiarz
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 21-06-2009, 20:53
Lokalizacja: Szczecin/Malmö
Płeć: Nie ustawiono
Kontaktowanie:
Status: Offline

Wymiana listew ozdobnych w e46

Postautor: erwin.lepiarz » 05-11-2009, 08:31

Jak wiecie jedną z wielu ozdobnych listw w BMW e46 są listwy aluminiowe. Nietety w moim aucie były czarne listwy. Dośćszybko mi się znudziły więc postanowiłem coś z tym zrobić.

W moim przypadku zrobiłem tak że pojechałem na złom i za nieduże pieniądze wymontowałem sobie cały komplet takich samych jak moje listw ozdobnych!

Potem kupiłem papier ścierny o ziarnistości 3000 (do szlifierki na mokro), do tego podkład do lakieru, lakier z odcieniem mojego lakieru auta i transparent nawierzchniowy.

Z wyjęciem tych listw które są w desce rozdzielczej niebyło problemu. Jednakże na opur natrafiłem chcąc wymienić listwe w kierownicy! Dlatego kilka fotek poniżej dla tych którzy będą to w przyszłości robić!

UWAGA!!!!
POSZE O ZACHOWNAJE NAJWIEKRZYCH SRODKOW OSTROZNOSCI! PAMIETAJCIE ABY PO PIERWSZE ODLACZY AKUMULATOR, PLUS+ JAKI I MINUS-. PO DRUGIE GDY PODLACZACIE NA NOWO AKUMULATOR SPRAWDZCIE ABY NIKOGO NIE BYLO W AUCIE W TYM CZASIE!! KROTKIE SPIECIE MOZE SPOWODOWAC EKSPLOZJE PODUSZEK!


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A tak wyglada calosc:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wrazie pytan itd piszcie!

Zycze powodzenia, Erwin
Ostatnio zmieniony 28-11-2009, 11:04 przez erwin.lepiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
BMW RULES

Wróć do „Zrób to sam”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika