chamstwo wobec młodych kierowców!

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.

BBCode wyłączony
Emotikony wyłączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: chamstwo wobec młodych kierowców!

Post autor: pilot » 10-06-2014, 14:40

on był 'z tych złych' ;]

Post autor: bmwteile.net » 10-06-2014, 09:59

nie trzeba było długo czekać na 'odzew' któregoś z kierowców bmw ;)

Post autor: Szymcio » 04-06-2014, 19:42

A może z kierowcą BMW [nie każdym] jest jak z kibicem. Mówi się o nim w mediach tylko wtedy, gdy zrobi coś złego. Jednak dobrze wiemy, że potrafi również dobrze zaprezentować swój klub/samochód. Media zawsze chcą sensacji. Nie jest tak?
Ja myślę, że ten kto na prawdę lubi BMW nie będzie w negatywnym stopniu przedstawiał tej marki :-) Ci źli to chyba kupują ją tylko dla szpanu i bujnej wyobraźni. Jak myślicie?

Post autor: bmwteile.net » 04-06-2014, 18:20

Junior, chyba nie sugerujesz, że to zakrojona na szeroką skalę propaganda tvn'u wywołuje jakąś niechęć? ;)

Moim zdaniem taki wizerunek nie wziął się znikąd i nie jest bezpodstawny. Obiektywnie patrząc wyróżniające się, w negatywnym znaczeniu tego słowa, przypadki nie są odosobnione.

Post autor: Kris » 04-06-2014, 14:42

Wizerunek kierowców BMW jest od dawna zakorzeniony w umysłach przeciętnej szarej masy, niestety negatywny, młody człowiek w BMW zwłaszcza ciemnej , kojarzy się jasno z jakims tzw. " cwaniakiem" dilerem czy przekrętem... szkoda.
Co do tego "felietonu" to jakoś słabo do mnie przemawia nie sadze ze motywem pana w S500 było tylko BMW, czy tym bardziej zazdrość, twoja wypowiedz o tym ze od 14 roku życia nabierasz doświadczenia w jeżdżeniu po drogach publicznych tez nie jest jakimś powodem do dumy ani nawet tematem do publicznego chwalenia się tym.
W sytuacjach jakie opisałeś najlepszym rozwiązaniem jest chyba ignorancja tego typu "miszczów" szos z milionami km doświadczenia, bo argumentami do nich nie trafisz - ot taki typowy brat Mirka handlarza za kierownicą .

Post autor: Junior » 04-06-2014, 12:15

a ja się z Tobą Bartek nie zgodzę bo tu nie chodzi o zazdrość tu chodzi o coś innego... bo na ludzi działa "magia telewizji" nasłuchają się w swoich ulubionych "faktach" na Tefałenie że ci w BMW to same alkusy narkusy i bandyci za kierownicą a później jak widzą kogokolwiek w BMW na drodze to od razu dziwna agresja się włącza...
samochody ze śmigiełkiem na klapie działają na sporą część kierowców jak płachta na byka ale na pewno nie jest to spowodowane zazdrością

Post autor: KubicaPL » 04-06-2014, 12:00

bmwteile.net pisze:Przepraszam, ale czy ktoś naprawdę myśli że przeciętny użytkownik drogi zastanawia się czy drugi jedzie BMW czy VW? Albo, że taki przysłowiowy 'Kowalski' miałby zazdrościć 20- czy 10-letniego BMW? :D Przejrzyjcie na oczy. Nie będę wspominał o wizerunku bo bardzo duża grupa użytkowników BMW (często młodych) regularnie na niego pracuje.

Proponuję nabrać trochę dystansu, doczytać co to felieton, a najlepiej jeszcze kilka przeczytać. Może wtedy takie karykatury z masą przeróżnych błędów nie będą powstawać.


+ 2 miliony lajków pod tym ode mnie.

Post autor: pilot » 04-06-2014, 10:10

bmwteile.net pisze:bardzo duża grupa użytkowników BMW (często młodych) regularnie na niego pracuje


sad but true

Post autor: bmwteile.net » 04-06-2014, 09:13

Przepraszam, ale czy ktoś naprawdę myśli że przeciętny użytkownik drogi zastanawia się czy drugi jedzie BMW czy VW? Albo, że taki przysłowiowy 'Kowalski' miałby zazdrościć 20- czy 10-letniego BMW? :D Przejrzyjcie na oczy. Nie będę wspominał o wizerunku bo bardzo duża grupa użytkowników BMW (często młodych) regularnie na niego pracuje.

Proponuję nabrać trochę dystansu, doczytać co to felieton, a najlepiej jeszcze kilka przeczytać. Może wtedy takie karykatury z masą przeróżnych błędów nie będą powstawać.

Post autor: CORN » 04-06-2014, 07:58

Tez macie problemy, jak Was ktos wkurzy, zajedzie droge, zwyzywa to kupcie sobie kazdy po felicji to nie bedzie Wam szkoda w takiego delikwenta wjechac :-P. ;-)

Post autor: Nyguzz » 31-05-2014, 12:45

Wyjechaleś w wieku 14 lat,a potem przez 5 lat nabierales doświadczenia tak napisałeś,więc nie był to jednokrotny wypad.

Post autor: kalwi » 31-05-2014, 11:28

Wyjechalem na ulice bo swietej pamieci dziadek doznal ataku choroby to nie byla kwestia zdrowego rozsadku dziadka poniewaz mial go duzo a trzeba bylo szybko reagowac bo wiecie jak to ze sluzba zdrowia w polsce i tymi karetkami;)

Post autor: delta-juba » 30-05-2014, 14:59

kalwi, Nie będę już Ci odbierał doswiadczenia którego nabyłeś.Napewno jest ogromne jak każdego z nas tutaj
Ale Należało by mieć tylko nadzieję że wraz z doświadczeniem nabyles zdrowego rozsądku i również osoba która dała ci jeździć autem po ulicach w wieku 14 lat przez kolejne 5
z tego parę lat bez prawa jazdy.
Ale zapewne teraz przeze mnie przemawia demencja starcza
:mrgreen:
Pozdrawiam Delta

Post autor: Jerry_Cornelius » 28-05-2014, 12:17

Olewać takich "wsioków" bo szkoda zdrowia ;-) Najlepsze lekarstwo na to jest kamerka w samochodzie ;-)

Post autor: uire » 28-05-2014, 00:48

Tez mi kiedyś starszy pan na nieutwardzonym parkingu, bez jakichkolwiek oznakowan zarzucił ze wyjechałem mu z podporządkowanej.. Kiedy to on miał mnie z prawej ;)
Wymieniłem się z nim kilkoma zdaniami ale stwierdziłem ze nie ma sensu. Gada się na młodych, a prawda jest taka ze to starsi nie potrafią przyznać się do błędu, szczególnie w styczności z młodym kierowca, wyzwie od gowniarzy i na tym się kończy, bo większość młodych ma jednak wpojony szacunek do starszych i odpuści.

Na górę