Oficjalna strona BMW Klub Szczecin

Kim jesteśmy?

BMW Klub Szczecin

      BMW Klub Szczecin został założony 27.08.2008r., przez pasjonatów tej marki.

      Klub ten to grupa ludzi kochających motoryzację oraz związane z nią sporty. Samochody są tutaj przedmiotem kultu, więc obchodzimy się z należytym do nich szacunkiem. Jesteśmy przeciwni tzw. agrotuningowi.

      Nie pochwalamy wszelakich drogowych szaleństw, pseudo wyczynów oraz zachowań wpływających źle na wizerunek marki BMW. Staramy się jeździć w miastach i na drogach publicznych zgodnie przepisami ruchu drogowego oraz krzepić te zasady u młodych i gniewnych adeptów naszego klubu.


Głównymi celami BMW Klub Szczecin są:
- integrowanie miłośników pojazdów marki BMW,
- rozwijanie wśród społeczeństwa kultury motoryzacyjnej oraz podejmowanie działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego,
- zachowanie wiedzy o pojazdach marki BMW dla dobra obecnych i przyszłych pokoleń,
- poszerzanie i upowszechnianie wiedzy dotyczącej pojazdów marki BMW.

      Wszystkich chętnych zapraszamy na cotygodniowe spotkania, które odbywają się w środę na Wałach Chrobrego przed Muzeum.

Wszelkie informacje o spotkaniach oraz imprezach organizowanych przez BMW Klub Szczecin możecie się Państwo również dowiedzieć odwiedzając dział Zloty i Spoty rejestrując się na naszym forum klubowym.

Aktualności

  • OTWARCIE SEZONU MOTORYZACYJNEGO 2020! - 18.01.2020 17:07:58
    dodano przez: pilot
    Cześć! :) Serdecznie zapraszamy wszystkich maniaków motoryzacyjnych na największe otwarcie sezonu 2020 na Lotnisku Makowice. Zlot bez podziału na marki samochodów czy kluby – każdy jest mile widziany. Jednoczymy swoje pasje w tym dniu! -> 5 kwietnia 2020r., start godzina 10:00. O evencie: CAR FEST, bo taka jest nowa nazwa na ten sezon będzie eventem gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz przyjechać i wziąć udział w legalnych wyścigach na 1/4mili z pomiarem czasu, możesz zasiąść na fotelu pasażera w drift taxi, możesz wziąć swoją gromadkę dzieci i one także znajdą u nas zajęcie, możesz zobaczyć niezwykłe projekt unikatowych samochodów, możesz spróbować swoich sił na torze zręcznościowym i wiele innych. Niewątpliwie dużą zaletą Lotniska Makowice jest jego asfaltowa nawierzchnia. Odpowiednio przygotowany przez nas tor do wyścigów zapewnia bardzo dobrą przyczepność. Równa nawierzchnia daje komfort, oszczędza zawieszenie, a także wpływa na lepsze czasy pokonania odcinka ¼ mili. Event ma na celu przede wszystkim zapewnić dobrą zabawę, sporo atrakcji oraz możliwość miło spędzonej niedzieli :) Link FB:
    więcej...


Bannery reklamowe